Strojárstvo

Byť silný, zostať silný. Úplne jednoduché.


Všetko najlepšie: S Kardexom zvýšite nielen Vašu výkonnosť a ušetríte skladové plochy, získate tiež voľný priestor pre budúcnosť.

Témy znižovania nákladov a rastu efektivity sú vysoko aktuálne. Pretože: Medzinárodná konkurencia na poli technológií sa zostruje, konkurenčný tlak na svetovom trhu sa zosilňuje. Tak sú predovšetkým stredne veľké podniky veľakrát nútené premiestňovať pracoviská do „lacnejších“ krajín. Tomuto trendu môžete čeliť len vtedy, keď ste schopní nielen znižovať náklady, ale súčasne tiež zlepšovať servis a kvalitu.

 

 

Kľúč je v logistike

Väčší výkon, ešte lepší servis, najvyššia kvalita - pri nižších nákladoch? Výzva, ktorej je možné čeliť len s vyššou efektívnosťou. Jeden pohľad na interné logistické procesy sa vyplatí, pretože v strojárstve sú približne štyri percentá nákladov logisticky relevantné, toľko zistila spoločnosť VDI pre prepravnú techniku, tok materiálu, logistiku. Presne tu prichádzajú ku slovu experti spoločnosti Kardex: Skontrolujeme prevádzkové postupy, výrobné a skladové stratégie, ako aj organizačné formy a pomôžeme Vám optimalizovať celkové workflow. Od Vašich dodávateľov až po jednotlivé pracoviská vo Vašom závode.Voľné priestory pre Váš úspech

Skladovanie, dočasné uloženie, príprava materiálov, dielov a nástrojov: Vďaka perfektnej súhre všetkých logistických procesov Inhouse a Inbound využijete so systémami Kardex dôležité potenciály pre racionalizáciu. Maximálna použiteľnosť pri minimálnych možných skladovacích a prepravných nákladoch je pre nás najdôležitejšia zásada: Vypracujeme pre Vás kompletné systémové riešenia, ktoré sa dajú pripojiť aj do komplexných procesov. Výhody pre Vás: Ušetríte nielen plochu v sklade a vo výrobe, zvýšite tiež prevádzkovú bezpečnosť a transparentnosť. Tak získame voľný priestor, aby ste sa aj v budúcnosti mohli koncentrovať na to, čo Vás robí úspešnými: vývoj prepracovaných technických konceptov pre Vašich zákazníkov.
Kontakt

Bližšie informácie Vám rád poskytne tím Kardex Remstar:

 

 

  +421 911 225 002
kontaktný formulár
info.remstar.cz(at)kardex.com

 

 

Objednávky servisu:

  +420 595 701 180

service.remstar.cz(at)kardex.com

 
OK