Referencie

Plieger

Popredný veľkoobchod so sanitárnou, vykurovacou a inštalačnou technikou využíva prednosti 12 zariadení Shuttle pre zvýšenie obratu. Systém zmenšuje absolvované vzdialenosti a zabraňuje nahromadeniu produktov v čase špičky.

Tower Automotive s.r.o.

Jeden z predných dodávateľov komponentov pre automobilový priemysel sa s ohľadom na rozšírenie svojej výroby rozhodol pre zavedenie automatizovaného skladového systému výťahového typu určeného na skladovanie uchopovačov robotických ramien v bezprostrednej blízkosti výrobnej linky.

 

Ekol

Pre tureckého dodávateľa športového vybavenia dodala spoločnosť Kardex Remstar 128 zariadení Shuttle každé s výškou 15,45 metra a celkovou skladovou plochou 22.000 m2 na základnej ploche 1.390 m2.

 

Sauer Danfos

Predný výrobca hydrauliky a elektroniky zakúpil výťahový systém Kardex Shuttle XP pre uskladnenie komponentov do výroby.  Na pôdorysnej ploche 6,71 m2 sú dnes uskladnené telesá hydraulických komponetov a hriadeľov, ktoré boli pôvodne uložené na 100 až 120 europaletách.

 

Alcatel Shanghai Bell Co.

Pre výrobcu a predajcu telekomunikačného a sieťového vybavenia boli nainštalované dve zariadenia Shuttle XP, každé vybavené klimatizačným zariadením. Vysoko citlivé elektronické komponenty sú uchovávané v špeciálnom prostredí, pri teplotách do 40 °C a 15 % vlhkosti vzduchu.

 

Mettler

Pre výrobcu presnej navažovacej techniky a jej citlivých elektronických komponentov nainštalovala spoločnosť Kardex Remstar 2 zariadenia Shuttle so špeciálnymi držiakmi pre SMD valčeky. Pomocou softvérového riešenia Power Pick 5000 sa usporilo miesto, ako aj čas a zvýšila sa spoľahlivosť vďaka bezpapierovému systému realizácie zákaziek a procesov.

 

Hispano Suiza

Španielsky výrobca hnacích zariadení a iných komponentov pre leteckú dopravu využíva dve zariadenia Shuttle XPlus. Každý z prístrojov disponuje dvoma manipulačnými otvormi, ako aj jedným priečinkovým výťahom.

 

BMW

BMW Manufacturing Corp. S.S. rozšírila skladovú kapacitu svojej produkcie X5 pri Spartanburgu s piatimi vertikálnymi výťahovými systémami. V konfigurácii Side-by-Side ponúkajú moduly miesto pre 2.600 čísel dielov na základnej ploche len 33,7 m2.

Alenia Marconi Systems (AMS)

Špecialista pre elektroniku v obrannej technike využíva už 26 rokov vertikálne karuselové systémy, ktoré sa vyznačujú vysokou efektívnosťou využitia plochy a ponúka vysokú ochranu pre senzibilné produkty. Líder svetového trhu vyrába až 100 rôznych produktov paralelne so stavom zásob vo výške 17.500 konštrukčných dielov.

Flowtech

Popredný veľkoobchod pre komponenty fluidnej techniky nainštaloval 13 systémov Shuttle XP na rozšírenie existujúceho skladu. Jednotky disponujú viac ako 6.000 paralelnými paletovými miestami s kapacitou 40.000 menších a stredne veľkých dielov na základnej ploche len 250 m2.

Rhode & Schwarz

Podnik pre meraciu, informačnú a komunikačnú techniku skladuje konštrukčné a náhradné diely pre platne plošných spojov pre motorové vozidlá v moduloch s kontrolovanou vlhkosťou vzduchu. Prístroje udržiavajú konštantnú vlhkosť vzduchu 5 % pri teplote 22 °C.

Kontakt

Bližšie informácie Vám rád poskytne tím Kardex Remstar:

 

 

  +421 911 225 002
kontaktný formulár
info.remstar.cz(at)kardex.com

 

 

Objednávky servisu:

  +420 595 701 180

service.remstar.cz(at)kardex.com

 
OK