Potraviny

Profitovať - aj z povinností. Ukážeme Vám, ako.


Splniť zákonné požiadavky, optimálne využiť existujúce potenciály a nové možnosti - s dynamickými skladovými systémami od spoločnosti Kardex bude toto všetko pre Vás hračka.

Esencie alebo korenie, vzorky šarží, plesňové kultúry alebo obalový materiál: Dynamické skladové systémy od spoločnosti Kardex sú k dispozícii pre všetko. A pre všetko dobré, pretože bez ohľadu na to, či sú požadované kontrolované teploty, čisté priestory alebo suchá atmosféra - správne riešenie pre Vás sme už vyvinuli. To pekné na tom je: Všetky tieto požiadavky sa dajú realizovať dokonca v bezprostrednom okolí výroby. Tak je možné citeľne zrýchliť výrobné postupy.

 

 

Bezpečnosť v dôležitých otázkach - a výhody pre Vás

Kto, čo, kedy, ako? Spoľahlivé odpovede na tieto otázky a dokonalá spätná kontrolovateľnosť od vzniku až po spotrebu sú pre potravinárske odvetvie predpísané zákonom. Nariadenie, ktoré môžete samozrejme jednoducho len realizovať. Z ktorého však môžete tiež dosť pozoruhodne profitovať. Pretože: Spätná kontrolovateľnosť tovaru Vám ponúka oveľa viac ako možnosť kedykoľvek lokalizovať, zablokovať alebo stiahnuť produkty. Hovorte s expertmi pre logistiku spoločnosti Kardex – ukážeme Vám, ako pomocou Tracking & Tracing získate napríklad informácie o zásobách a pohybe tovaru v reálnom čase, znížite Vaše zásoby tovaru a s nízkymi nákladmi vytvoríte reporty s vysokou výpovednou schopnosťou. A ešte oveľa viac.RFID, CPFR? Všetko jasné!

Koniec koncov ide aj v potravinárskom odvetví len o jedno: Dodať správny produkt v správnom čase na správne miesto. V presne požadovanom množstve. Aj tu stojí spoločnosť Kardex pri Vás. Napríklad, keď sa jedná o to, pretransformovať lineárnu dodaciu reťaz s novými technológiami na výkonnejšiu, flexibilnú logistickú sieť orientovanú na potreby. Alebo keď chcete zvýšiť prognostickú presnosť, a tým optimalizovať dostupnosť na Point of Sale. Pretože: Budúcnosť môžete najlepšie predpovedať tak, že ju sami vytvoríte.

Nasadenie softvéru so systémom a rozumom

Čo zmôže najlepší hardvér bez vysoko výkonného, inteligentne zosieťovaného softvéru? Prostredníctvom systematického prepojenia relevantných interných procesov vytvoríme predpoklady pre väčšiu efektívnosť, transparentnosť a flexibilitu. A tým pre Váš dlhodobý úspech.
Kontakt

Bližšie informácie Vám rád poskytne tím Kardex Remstar:

 

 

  +421 911 225 002
kontaktný formulár
info.remstar.cz(at)kardex.com

 

 

Objednávky servisu:

  +420 595 701 180

service.remstar.cz(at)kardex.com

 
OK