Optický priemysel

Odpovede. Presné a úplne jasné.

Optické postupy sú pohonom pre inovácie tak ako asi žiadna iná oblasť. Ako kľúčové technológie ovplyvňujú vývoj najrozličnejších odvetví. Tak prispievajú rozhodujúcou mierou k zvyšovaniu kvality, efektívnosti, spoľahlivosti a rýchlosti. To Vás ako poskytovateľa stavia pred stále nové výzvy a tiež Vám otvára ďalšie šance do budúcnosti. Presne tu prichádzajú ku slovu špecialisti pre intralogistiku spoločnosti Kardex. Pomôžeme Vám zorganizovať procesy ešte flexibilnejšie, precíznejšie a presvedčivejšie. Pretože o úspechu najnovšieho vývoja rozhoduje v neposlednej miere tiež situácia Time-to-Market.

 

Rýchly prístup aj pri citlivých súčiastkach

Čoraz menšie, čoraz výkonnejšie a pritom čoraz citlivejšie: Skladovanie vysoko citlivých dielov je pre spoločnosť Kardex už niekoľko desaťročí bežnou záležitosťou. Či suchá atmosféra, kontrolované teploty, čisté priestorové bunky alebo kombinácia týchto faktorov pri skladovaní: Všetko toto sa dá realizovať dokonca v bezprostrednom okolí výroby. Pre Vás enormná výhoda, pretože prístup k dielom sa dá týmto citeľne urýchliť, čas obrábania na strojoch je tak možné vždy dodržať. Tak sa môžete plne koncentrovať na to, čo Vás robí úspešnými: ponúkať Vašim zákazníkom najvyššiu dostupnosť a maximálny servis. Krátko: Ako skúsený partner pre intralogistiku Vám ponúkame možnosti, ktoré Vás budú optimálne podporovať na Vašej ceste od spoločnosti ponúkajúcej systémy k spoločnosti ponúkajúcej riešenia. Vytvorené na mieru, presné a napriek tomu vysoko flexibilné.

Bezpečnosť zo všetkých strán

Kto, čo, kedy, ako? Existujú situácie, v ktorých môže byť odpoveď na presne tieto otázky pre Vás veľmi dôležitá. So systémami Kardex je vďaka presnej evidencii, dokumentovaniu a riadeniu všetkých relevantných procesov a systémov počas celého výrobného postupu kedykoľvek zabezpečená spätná kontrolovateľnosť. A tým aj Vaša istota, že ste urobili všetko správne.

Softvér so systémom a zmyslom

Čo zmôže najlepší hardvér bez vysoko výkonného, inteligentne zosieťovaného softvéru? Prostredníctvom systematického prepojenia relevantných interných procesov vytvoríme predpoklady pre ešte väčšiu efektívnosť, transparentnosť a flexibilitu. Pre požiadavky dneška, a predovšetkým tiež pre požiadavky zajtrajška.

Kontakt

Bližšie informácie Vám rád poskytne tím Kardex Remstar:

 

 

  +421 911 225 002
kontaktný formulár
info.remstar.cz(at)kardex.com

 

 

Objednávky servisu:

  +420 595 701 180

service.remstar.cz(at)kardex.com

 
OK