Logistické centrá

Ponúknuť nadhodnotu. Úplne jednoduché.


Už niekoľko desaťročí vyvíjame riešenia pre rôzne odvetvia, aplikácie a oblasti nasadenia. Naše skúsenosti v logistických systémoch a efektívnych skladových riešeniach, ktoré môžete využiť.

Third Party Logistics, nazývané aj „Fourth Party Logistics“, „Fifth Party Logistics“ alebo „Lead Logistics Provider“, je oblasť hospodárstva s najlepšími vyhliadkami do budúcnosti: Stále viac podnikov uznáva, že sa musia koncentrovať na svoje základné kompetencie a vymieňajú kompletnú logistiku. To Vás ako poskytovateľa logistických služieb stavia pred stále nové výzvy a otvára pred Vami stále nové, atraktívne šance do budúcnosti. Či už obhospodarujete centrálny sklad, ponúkate bleskový servis náhradných dielov, zabezpečujete ako rozvodná stanica maximálny workflow, alebo tiež prenajímate stroje a zariadenia: Využite naše skúsenosti s najrôznejšími odvetviami, zadaniami úloh a špeciálnymi prípadmi a ponúknite svojim zákazníkom maximálny servis pozdĺž celej reťaze dodávky.

 

 

Servis, ktorý Vašich zákazníkov presvedčí

Môže byť o trochu viac? Spoločne s Vami vyvíjame efektívne riešenia pre všetky úlohy v skladovej a distribučnej logistike, vrátane medziuskladnenia, dispozície a spracovania vráteného tovaru. A nielen to: Ponúknite Vašim zákazníkom nadhodnotu, napríklad v podobe kontrol akosti a funkčných skúšok, dovybavenia, konzervácie, odstraňovania konzervácie, manažmentu opráv, obalovej techniky, colného odbavenia, sledovania akreditívu atď. atď. atď. Ukážeme Vám, ako na to.Flexibilné a otvorené pre všetko

Naše riešenia môžu byť integrované do každého logistického systému. Ako efektívny sklad, vo výrobe alebo ako medzisklad pre expedíciu. Softvér na spravovanie skladu Kardex a zariadenia Pick and Place okrem toho garantujú bezpečné uskladnenie a odber aj v čase špičky.

Myslíme na budúcnosť

Či ako poskytovateľ služieb pre jedného alebo mnohých rôznych zákazníkov: Dbáme na to, aby bolo Vaše zariadenie otvorené pre nové požiadavky - napríklad pokiaľ ide o rôznorodosť artiklov alebo výnosný Add-On servis. Hovorte s nami.

Kontakt

Bližšie informácie Vám rád poskytne tím Kardex Remstar:

 

 

  +421 911 225 002
kontaktný formulár
info.remstar.cz(at)kardex.com

 

 

Objednávky servisu:

  +420 595 701 180

service.remstar.cz(at)kardex.com

 
OK