E-Commerce

Skladujte veľké množstvo aktiklov efektívne

Potreba vyrovnať sa s veľkým množstvom tovaru v sklade, neustálym prílivom objednávok a krátkymi dodacími lehotami, ktoré zákazníci očakávajú, to všetko dokopy predstavuje neustály test internej logistiky internetového obchodu. Naše automatizované skladové systémy predstavujú ideálne riešenie.

 

Je efektivita pri príprave jednou z hlavných priorít vašej firmy?

Plnoautomatizovaný skladový systém, založený na našich výťahových a karuselových zariadeniach, umožňuje prípravu objednávok v najkratšom možnom čase.  

 

Identifikácia prostredníctvom RFID tagov alebo navádzanie obsluhy napríklad pomocou systémov Pick-to-light funguje bez problémov s našimi systémami. Objednávky môžu byť vychystávané s maximálnou rýchlosťou a presnosťou, a to vďaka premyslenému systému riadenia skladu.

 

Je vaša firma stále vo fáze start-upu?  

Každá firma raz začína a postupne rastie s rastúcim komerčným úspechom. My budeme rásť s vami, pretože naše systémy je možné navzájom jednoducho prepojiť. Rozšírenie o ďalšie skladové systémy, ktoré dodatočne zvýšia kapacitu vášho skladu, prebehne hladko a nové systémy môžu byť jednoducho zaintegrované do súčasných skladových operácií.

Chcete optimálne využiť svoje súčasné skladové priestory? 

Nezáleží na tom, či je vaša skladová hala vysoká 2,5, alebo 30 metrov, pretože automatizované skladové systémy môžu byť individuálne a presne nadimenzované na jej aktuálne rozmery tak, aby boli maximálne efektívne využité a poskytli vám priestor na navýšenie predaja. To znamená žiadne drahé rozširovanie alebo sťahovanie do väčších priestorov v prípade, že vaša firma porastie. Okrem toho, unikátna konštrukcia našich automatizovaných zariadení uľahčí ich prípadné presťahovanie, pretože nie je nutná ich kompletná demontáž pred transportom.   

 

Vyžadujú stiesnené priestorové podmienky skladovanie na minimálnej ploche?

Konštrukcia našich zariadení umožňuje vysoko komprimované skladovanie tovaru. V porovnaní s klasickým skladovaním v statických regáloch môžu zákazníci zvýšiť kapacitu svojho aktuálneho skladu až o 400 %.   


Obsahuje váš sklad veľké množstvo malých a miniatúrnych komponentov? 

Vďaka svojmu kompaktnému dizajnu a použitej technológii sú naše automatizované skladové systémy ideálne na vysoko zahustené skladovanie malých dielov a komponentov na malej ploche. Okrem nižšej priestorovej náročnosti pomáha toto riešenie tiež skrátiť čas, ktorý zamestnanci potrebujú na vyskladňovanie a naskladňovanie tovaru.  

Hľadáte efektívny a flexibilný systém pre správu skladu?

S naším softvérom pre správu skladu, individuálne naprogramovaným pre vaše konkrétne riešenie, môžete v reálnom čase riadiť naskladňovanie a prípravu objednávok. Čas potrebný na spracovanie objednávok je skrátený na minimum, príprava a dodacie lehoty sa skracujú a to vedie k výrazným úsporám. Zjednodušuje sa tiež spracovanie vráteného tovaru. 

 

Softvér WMS je priamo integrovaný do vášho ERP systému. Môžeme uviesť celý rad referenčných projektov, kde bol náš softvér integrovaný do systémov ako Axapta, Magento, Navision, Movex, SAP, Jeeves, Apport, Consafe, Dracar a Autovision. Naše riešenie môže byť plne integrované do akéhokoľvek logistického systému.   

Chcete skrátiť čas, ktorý vaša obsluha potrebuje na chodenie po sklade alebo montážnej hale? 

Vďaka našim zariadeniam pracujúcim na princípe „tovar k obsluhe“ je tovar dopravený priamo k operátorovi skladu. Tým sa šetrí čas, ktorý by obsluha inak strávila chodením. Zároveň sa zlepšuje ergonómia práce pre zamestnancov.  

Kombinácia zariadení 

Vďaka modulárnemu dizajnu našich zariadení je, samozrejme, možné ponúkané riešenia navzájom kombinovať. 

Výhody na prvý pohľad:  

 • Nižšie priestorové nároky:  Podlahová plocha potrebná na skladovanie môže byť redukovaná až o 85 percent vďaka koncepcii vysoko zahusteného skladovania. To umožňuje skladovať rovnaké množstvo tovaru na podlahovej ploche, ktorá predstavuje len 10 až 25 % pôvodnej skladovej plochy, čím sa uvoľní priestor na iné využitie.

 • Modulárny dizajn:  Zariadenia môžu byť integrované do akéhokoľvek logistického systému – ako samostatný skladovací systém, ako súčasť výroby alebo ako medzisklad pre expedíciu.

 

 • Lepšia správa skladu:  Skladový softvér Power Pick Global umožňuje permanentné monitorovanie skladových zásob, a to v reálnom čase a s prepojením na systém ERP.   

 • Bezpečné združovanie objednávok: Dokonca i veľmi veľké množstvo miniatúrnych položiek môže byť bezpečne uskladnené a spravované v našich automatizovaných skladových systémoch. 

 • Kontrolovaná atmosféra: Vďaka možnosti kontroly vlhkosti a teploty prostredia je možné skladovať i veľmi citlivé komponenty. 

 • Ochrana proti prachu: Tovar môže byť skladovaný v podmienkach čistého prostredia. 

 • Bezpečné skladovanie luxusného tovaru a hodnotných komponentov v uzatvárateľnom systéme pre ochranu pred vonkajšími vplyvmi a neoprávneným prístupom.

 

Oplatí sa vašej firme investícia do automatizovaných skladových systémov Kardex Remstar?

Neváhajte nás kontaktovať, pokiaľ máte záujem o viac informácií. Radi vám zadarmo poskytneme nezáväznú konzultáciu, čo sa týka našich systémov, možnej optimalizácie vašej logistiky a úspory miesta, času a prostriedkov vo vašom sklade.  

Kontaktujte nás prostredníctvom e mailu alebo nám zavolajte na
+420 595 701 111.

Výhody na prvý pohľad:
 • Nižšie priestorové nároky 
 • Modulárny dizajn
 • Lepšia správa skladu 
 • Bezpečné združovanie objednávok
 • Kontrolovaná atmosféra
 • Ochrana proti prachu
 • Bezpečné skladovanie luxusného tovaru a hodnotných komponentov 
Case Study

Comunian Bevande – Bezpečná a rychlá distribuce vín a lihovin

Vyšší bezpečnost skladníků. Ochranazbožípředprachem, nečistotamiapoškozením. Plná sledovatelnost...


 
OK