Chemický priemysel

Všetko jasné: vzorec pre ešte väčšiu bezpečnosť


Dobre vedieť: S našimi vysoko výkonnými logistickými riešeniami zvýšite nielen prevádzkovú bezpečnosť a ušetríte drahocenný priestor, ale ste aj rýchlejšie na trhu.

Prevádzková bezpečnosť má v chemickom priemysle najvyššiu prioritu. Preto sa musíme vysporiadať s rôznymi témami okolo prevádzkovej bezpečnosti a manažmentu nebezpečného materiálu, až po nové nariadenia v politike týkajúcej sa chemikálií ako REACH - a ponúkame Vám vysoko výkonné riešenia na overovanie, monitorovanie a spätné sledovanie šarží. Okrem toho disponujú naši špecialisti bohatými skúsenosťami s požiadavkami špecifickými pre dané odvetvie, ako je nebezpečný materiál, distribúcia podľa ADR, skladovanie podľa skladových tried VCI alebo veľkoobchodné balenia. Aj špeciálne požiadavky ako napr. skladovanie v kontrolovanej atmosfére a v čistom prostredí sú pre nás úplne normálny „všedný deň“.

 

 

Dynamika pre Váš úspech

Kto sa chce presadiť v konkurencii, musí trendy trhu a hospodárske poznatky čo najrýchlejšie premeniť na inovácie, používať nové technológie a optimálne využiť existujúce zdroje. Príčiny pre zvýšenú potrebu konať sú rozmanité: rapídne sa skracujúci vývoj, rastúci tlak nákladov, postupujúca globalizácia. K tomu pribúda fakt, že sa samotné rozlišovacie znaky od špeciálnej chémie môžu zachovávať stále menej, vzhľadom na narastajúci stupeň zrelosti mnohých trhov. Na prevádzkovú technológiu sú okrem toho zo strany obchodu neustále kladené nové požiadavky. Vo vývoji, výrobe, vychystávaní materiálu a distribúcii je preto vyžadovaná najvyššia dynamika. Tu nachádzajú uplatnenie logistické riešenia spoločnosti Kardex: Či sa jedná o vedenie zásob pre obalový materiál, kontajnery a látky, prípravu výroby alebo aj spravovanie receptúr - optimalizácia a zrýchlenie pracovného toku stoja vždy v popredí.

Nové cesty, nové možnosti

Aj v chemickom priemysle sa menia distribučné kanály - smerom k distribútorom a elektronickému obchodu. Profitujte z našich bohatých skúseností s výrobnými a expedičnými konceptmi a využite potenciály, ktoré sa Vám tu otvárajú.

Flexibilné a otvorené pre všetko

Naše riešenia môžu byť integrované do každého logistického systému. Ako efektívny sklad, vo výrobe alebo ako medzisklad pre expedíciu. Softvér na spravovanie skladu Kardex a zariadenia Pick and Place okrem toho garantujú bezpečné uskladnenie a odber aj v čase špičky.
Kontakt

Bližšie informácie Vám rád poskytne tím Kardex Remstar:

 

 

  +421 911 225 002
kontaktný formulár
info.remstar.cz(at)kardex.com

 

 

Objednávky servisu:

  +420 595 701 180

service.remstar.cz(at)kardex.com

 
OK