Automobilový priemysel

Lepšie riadenie pohybu - optimalizácia skladu

Maximálna dodacia schopnosť, menej prestojov, nízke skladové zásoby: Ukážeme Vám, ako môžete efektívne nasadiť zdroje prostredníctvom dynamických skladových riešení a ešte viac uspokojiť Vašich zákazníkov.

Stále kratšie výrobné cykly, stále komplexnejšie výrobné procesy, stále kratšie zadávacie lehoty. Rastúce nároky na kvalitu, stúpajúci tlak nákladov: Výzvy v automobilovom odvetví sú obrovské. Kto chce obstáť na trhu ako dodávateľ, musí nasadiť svoje schopnosti a rezervy v sklade čo najekonomickejšie. Presne tu Vám ponúka spolupráca so spoločnosťou Kardex rozhodujúce výhody: Intralogistika Vám otvára potenciály pre úspory a racionalizáciu ako žiadna iná oblasť! Vysoká použiteľnosť pri minimálnej možnej preprave a skladovacích nákladoch je pre nás najdôležitejšia zásada: Naša spoločnosť pre Vás vypracuje kompletné systémové technické riešenia týkajúce sa toku materiálu, ako aj komplexné individuálne koncepty pre zásobovanie a likvidáciu. Výhody pre Vás: Ušetríte nielen plochu v sklade a výrobe, zvýšite tiež prevádzkovú bezpečnosť a transparentnosť.

 

 

Urobíme Vás silnými pre budúcnosť

Narastajúce množstvo variantov a postupujúca redukcia hĺbky výroby pri finálnych výrobcoch vyžadujú logistické riešenia, ktoré garantujú rýchlosť, flexibilitu, spoľahlivosť zásobovania a spätnú kontrolovateľnosť. K tomu často pribúda požiadavka originálnych výrobcov (OEM) orientovať sa v ich interných procesoch. Presne na tomto bode sú nasadzovaní naši špecialisti: Prostredníctvom inteligentného nastavenia Vašich logistických a výrobných štruktúr podporujeme integráciu obchodných procesov, posilňujeme Vašu pozíciu v sieti dodávateľov a pomáhame Vám úspešne reagovať na požiadavky trhu.Manažment náhradných dielov, šikovne urobené

Narastajúca rôznorodosť variantov stavia aj manažment náhradných dielov pred nové úlohy. Pre dostupnosť na obchodnej úrovni Vám ponúkame všestrannú podporu, až po iniciovanie automatického zásobovacieho procesu pre diely výrazne idúce na odbyt. Výsledok: Skladové zásoby je možné už po pol roku výrazne zredukovať, pri súčasne zvýšenej dostupnosti.

Flexibilné a otvorené pre všetko

Naše riešenia môžu byť integrované do každého logistického systému. Ako efektívny sklad, vo výrobe alebo ako medzisklad pre expedíciu. Softvér na spravovanie skladu Kardex a zariadenia Pick and Place okrem toho garantujú bezpečné uskladnenie a odber aj v čase špičky.
Kontakt

Bližšie informácie Vám rád poskytne tím Kardex Remstar:

 

 

  +421 911 225 002
kontaktný formulár
info.remstar.cz(at)kardex.com

 

 

Objednávky servisu:

  +420 595 701 180

service.remstar.cz(at)kardex.com

 
OK