Viac ako 165.000 úspešne nainštalovaných riešení na celom svete hovorí za seba. K našim zákazníkom patria niektoré z najznámejších a najväčších podnikov sveta, ako aj niektoré z najmenších. Či už je Váš podnik veľký alebo malý, zostavený národne alebo medzinárodne - naša spoločnosť vždy garantuje rovnako vysokú kvalitu našich produktov a servisu.

Studené alebo teplé, suché, absolútne čisté, bez vibrácií, absolútne bezpečné, maximálne kontrolované alebo čokoľvek iné: Váš skladovaný tovar kladie najvyššie požiadavky a citlivo reaguje na zmeny. Môže, pretože my máme vhodné riešenia už pripravené: pre podniky v konštrukcii strojov a zariadení, elektronickom, chemickom a farmaceutickom priemysle, odvetvia medicíny, automobilového priemyslu atď. atď. atď. Hovorte s nami. Nájdeme pre Vás správnu odpoveď, z hľadiska hospodárstva aj techniky.

 

Kontakt

Bližšie informácie Vám rád poskytne tím Kardex Remstar:

 

 

  +421 911 225 002
kontaktný formulár
info.remstar.cz(at)kardex.com

 

 

Objednávky servisu:

  +420 595 701 180

service.remstar.cz(at)kardex.com

 

Aby sme vám mohli poskytnúť optimálny servis, tieto webové stránky používajú súbory cookies. Používaním nášich webových stránok vyjadrujete súhlas s touto funkciou. Viac informácií nájdete na stránke so zásadami ochrany osobných údajov.

OK