PLUS Servis

Maximálna dostupnosť

PLUS Servis zabezpečuje dlhodobú výnosnosť Vášho zariadenia. Dodatočne k údržbe obsahuje tento balík rozšírenú telefonickú podporu s dostupnosťou 24/7 a vysoko efektívny manažment náhradných dielov.

PLUS Servis obsahuje:

Standby ServisV priebehu krátkeho času príde na miesto technik. Individuálny servisný plán, ktorý je presne prispôsobený Vašim požiadavkám, reguluje reakčné časy - v pracovný deň počas bežnej predajnej doby alebo nepretržite, 24 hodín denne, 365 dní v roku. Tak je kedykoľvek zabezpečená dostupnosť Vášho zariadenia.

Telefonická podpora – Vaša priama linka ku Kardex Remstar. Prostredníctvom nášho inhouse Helpdesk môžete kontaktovať našich vyškolených a skúsených pracovníkov, ktorí sú Vám v prípade potreby k dispozícii 24 hodín denne. Prostredníctvom cielených otázok a pokynov a spolu s Vašimi vyškolenými pracovníkmi je možné mnoho problémov úspešne odstrániť už vďaka diaľkovej diagnostike.

Údržba – Náš aktívny manažment údržby zabezpečuje vysokú dostupnosť zariadenia, minimálne prestoje a zachovanie hodnoty Vašej investície. Hroziace opotrebovanie a poškodenie je spoznané vopred a odstránené.

Náhradné diely – Naše vysoko kvalitné originálne náhradné diely sú svojou formou a funkciou perfektne prispôsobené Vašim systémom. Zodpovedajú najvyšším akostným požiadavkám a zabezpečujú maximálnu použiteľnosť strojov a stabilné výrobné procesy.

Kontakt

Bližšie informácie Vám rád poskytne tím Kardex Remstar:

 

 

  +421 911 225 002
kontaktný formulár
info.remstar.cz(at)kardex.com

 

 

Objednávky servisu:

  +420 595 701 180

service.remstar.cz(at)kardex.com

Načítanie brožúry
 
OK