EXTRA Servis Vám ponúka ešte viac: aktívny manažment údržby, manažment sťahovania, prestavby, školení a softvérovú podporu.

 

EXTRA Servis obsahuje:

Manažment sťahovania – Plánujete sťahovanie alebo reštrukturalizáciu Vášho zariadenia? Naša spoločnosť odborne a profesionálne zrealizuje opatrenia na základe dlhoročných skúseností a excelentnej znalosti produktov.

Údržba – Ak by Váš stroj niekedy nefungoval, je Vám k dispozícii náš Kardex Remstar servis – na želanie aj 24 hodín denne. Naši vyškolení a autorizovaní servisní technici sa postarajú o rýchle odstránenie nedostatkov alebo výpadkov.

Prestavba – Vaše systémy môžu byť flexibilne prispôsobené novým výzvam. Či už ide o rozšírenie, modernizáciu alebo aktualizáciu softvéru - poskytneme Vám podporu prostredníctvom know-how a personálu.

Školenie – Správna prevádzka a profesionálne reakcie na výstražné hlásenia garantujú konštantne vysokú produktivitu Vašich systémov. Naše školenie ponúka Vašim zamestnancom lepšie všeobecné porozumenie, ako fungujú jednotlivé produkty, čo zvyšuje produktivitu.

Sklad náhradných dielov – Zabezpečte si časovú výhodu! Výpadky stoja čas a peniaze. S individuálne konfigurovanými súpravami náhradných dielov môžete výrazne skrátiť čakacie doby na náhradné diely a minimalizovať tak prestoje.

Softvérová podpora – Naša softvérová podpora Vám poskytuje pomoc formou telefonického servisu, diaľkovej počítačovej diagnostiky a prítomnosti na mieste. Pravidelné aktualizácie softvéru budú realizované formou diaľkovej údržby, aby sa zabezpečila funkčnosť Vášho zariadenia s čo najvyššou efektívnosťou.

Kontakt

Bližšie informácie Vám rád poskytne tím Kardex Remstar:

 

 

  +421 911 225 002
kontaktný formulár
info.remstar.cz(at)kardex.com

 

 

Objednávky servisu:

  +420 595 701 180

service.remstar.cz(at)kardex.com

Načítanie brožúry
 
OK