Vychystávanie materiálu

Vychstávanie do výroby

Automatizácia v oblasti skladovania malých a stredných dielov umožňuje optimalizáciu skladových procesov a je jedným zo základných pilierov úspechu vo výrobe.  Odborníci firmy Kardex sa zameriavajú na jednotlivé odvetvia výroby a na konkrétne aplikácie a navrhnú pre vás riešenie z oblasti jednoduchej automatizácie, vďaka ktorému maximálne využijete vaše súčasné priestory, zefektívnite prácu vašich zamestnancov a jednotlivé výrobné procesy. Inak nevyužitý priestor premeníte na svoju komparatívnu výhodu, ktorá pre vás môže generovať zisk. 

 

Odbúraním zbytočných pochôdzok a strateného času, kedy obsluha musí hľadať tovar, prípadne sa preň zohýbať alebo naťahovať, umožníte zamestnancom  úplne sa sústrediť na ich prácu. Rovnako ako zlepšením ergonómie práce dochádza k zvýšeniu produktivity. Dramaticky sa tiež znižuje riziko pracovných úrazov chorôb z povolania, ktoré vedú k najímaniu ďalších pracovníkov na zástup a následnému zvyšovaniu nákladov.

 

 Systémy Kardex sú flexibilné a môžu byť podľa potreby výškovo upravené, presťahované alebo upravené podľa vašich meniacich sa potrieb. Mnoho zákazníkov na celom svete tiež oceňuje, že ich systémy boli nainštalované  a spustené vo veľmi krátkom čase, často v priebehu jedného  víkendu.

 

Kontakt

Bližšie informácie Vám rád poskytne tím Kardex Remstar:

 

 

  +421 911 225 002
kontaktný formulár
info.remstar.cz(at)kardex.com

 

 

Objednávky servisu:

  +420 595 701 180

service.remstar.cz(at)kardex.com

Načítanie brožúry
 
OK