Ustanovenia o ochrane údajov

 

Spoločnosť Kardex AG berie ochranu údajov vážne a transparentnosť je pre nás dôležitá. Preto by sme Vám chceli nižšie objasniť, ktoré informácie zisťujeme pri návšteve našej webovej stránky, a ako budú tieto informácie použité.


Keď navštívite našu webovú stránku, zaznamená náš webový server pre účely systémovej bezpečnosti dočasne meno domény alebo IP adresu dopytujúceho sa počítača, ako aj dátum prístupu, dopyt na súbor klienta (názov súboru a URL), HTTP kód odpovede a webovú stránku, z ktorej ste nás navštívili, ako aj rozsah dát prenesených v rámci spojenia. Čiastočne uložíme na Váš počítač informácie vo forme takzvaných “Cookies”, aby sme mohli našu webovú stránku optimalizovať podľa Vašich záľub. Bližšie osobné údaje, ako meno, adresu, telefónne číslo alebo e-mailovú adresu nezisťujeme, okrem prípadov, ak nám tieto údaje dobrovoľne oznámite, napr. pri objednávke nášho newsletteru.

Vaše osobné údaje používame zásadne len pre technickú podporu a zdokonalenie našej webovej stránky a na splnenie Vašich želaní a požiadaviek. Spracovanie a použitie Vašich údajov za účelom poradenstva, reklamy a prieskumu trhu sa uskutoční len s Vaším výslovným súhlasom.

Kontakt

Bližšie informácie Vám rád poskytne tím Kardex Remstar:

 

 

  +421 911 225 002
kontaktný formulár
info.remstar.cz(at)kardex.com

 

 

Objednávky servisu:

  +420 595 701 180

service.remstar.cz(at)kardex.com