Rotačná kartotéka Lektriever

Úspora miesta pri vyššej produktivite

Kardex Remstar Lektriever je softvérovo riadený, automatizovaný mediálny sklad, ktorý môže spravovať tisíce súborov, videí, CD, DVD, atď. Kapacita systému Lektriever zahŕňa až 16 skríň po štyri zásuvky. Systém môže byť prevádzkovaný offline alebo prepojený online s našimi IT systémami.

 

Obsluha systému Lektriever je taká jednoduchá ako obsluha tlačiarne; jednoducho kliknete na požadovaný súbor alebo typ média a Lektriever požadované médium vyhľadá a vyvolá.

Výhody:

 

Priestorová nenáročnosť  –  Lektriever usporí až 50 % základnej plochy oproti konvenčným riešeniam.
 

Lepšia ergonómia – Chodenie po schodoch, vystupovanie na rebríky, zohýbanie sa pri zdvíhaní ťažkých bremien, atď. patria minulosti. Každý priečinok je automaticky dopravený k výdajovému otvoru. Výdajový otvor sa nachádza v ergonomickej pracovnej výške a disponuje prístupom dosiahnuteľným zo stoličky na kolieskach. Výrobný zisk odhadujeme na 40 %.
 

Protipožiarna ochrana a bezpečnosť – Každá jednotka môže byť vybavená ochranným protipožiarnym systémom na báze hasiaceho plynu. Prístup môže byť chránený PIN číslom, kartovými terminálmi alebo elektronickými zámkami.


Dizajn – Lektriever je dodávaný v rôznych farbách a povrchoch.

Kontakt

Bližšie informácie Vám rád poskytne tím Kardex Remstar:

 

 

  +421 911 225 002
kontaktný formulár
info.remstar.cz(at)kardex.com

 

 

Objednávky servisu:

  +420 595 701 180

service.remstar.cz(at)kardex.com

 
OK